Wielki Turniej Bilardowy w Kamionie!

Dzisiaj w Naszej Filia Biblioteczna w Kamionie odbył się wspaniały turniej. Gościliśmy Warsztat Terapii Zajęciowej „Ja-Ty-My” oraz Środowiskowy Dom Samopomocy w Sochaczewie. Drużyny walczyły o okazały puchar. Rywalizacja była bardzo zacięta, a nasz stół bilardowy był świadkiem niesamowitych emocji.

Po bardzo wyrównanej walce w I Turnieju Bilardowym wygrał zespół Warsztatów Terapii Zajęciowej. Bardzo się cieszymy, że nasza biblioteka mogła być organizatorem tych wspaniałych zmagań. Gratulacje dla Piotr Pętlak – kierownika Warsztatów Terapii Zajęciowej, Adrian Kamiński – dyrektora Środowiskowego Domu Samopomocy w Sochaczewie oraz Ich zespołów za wspaniale spędzony czas. Już teraz zaczynamy planować wspólnie kolejne projekty i II edycję turnieju.