Czy wiecie, że 31 lipca 2022 roku urodził się George Jetson?

Z tej okazji nasza biblioteka przygotowała dla dzieciaków najlepsze bajki HANNA-BARBERA.

Wracając do naszego jubilata, wystąpił on w kreskówce „Jetsonowie”, która pojawiła się w 1962 roku i przewidziała, że w przyszłości będziemy używali np. sprzątających robotów, mówiących budzików, płaskich monitorów, wideo czatów, smartwatchów, bieżni dla zwierząt. Oprócz kreskówki „Jetsonowie” dzieciaki mogły zobaczyć fragmenty takich bajek jak:

„Tom i Jerry”, „Pies Huckleberry”, „Miś Yogi”, „Kocia ferajna”, „Flintstonowie”, „Szalone wyścigi”, „Scooby-Doo: Gdzie jesteś?”.  To był naprawdę bardzo fajny wtorek w Naszych bibliotekach.  Na koniec dla George Jetsona gromkie STO LAT!