Góralska HORA w Młodzieszynie

Już w środę 13 lipca od godz. 16:00 razem z Wójt Gminy Młodzieszyn Panią Monika Katarzyna Pietrzyk zapraszamy Seniorów do naszej biblioteki.

Tego dnia nasze mury odwiedzi Folk Kapela „Góralska Hora” . Będzie bardzo muzycznie i folkowo.
Zespół muzyczny „Góralska Hora” jest góralską folk kapelą, nazwa zespołu pochodzi od nazw szczytów górskich, określanych tak w Tatrach i Beskidach, jak również w całych Karpatach.
Folk Kapelę „Góralska Hora” tworzą muzycy pochodzący z polskich oraz słowackich gór.

Folk Kapela „Góralska Hora” hołduje rodzimej muzyce góralskiej Beskidów i Tatr w tradycyjnym, rozrywkowym oraz miłym dla ucha brzmieniu.
Zespół ten to jedna z bardziej cenionych grup muzycznych z polskich gór, która jest częstym gościem na różnego rodzaju festiwalach i koncertach w całym kraju, a także poza jego granicami.
Niezwykle starannie dobrany repertuar oraz profesjonalizm jego wykonania, jest mottem dla Folk Kapeli „Góralska Hora” , która pragnie przedstawić swój zespół oraz swój repertuar szerokiej rzeszy publiczności.

Zapisy: Gminna Biblioteka Publiczna w Młodzieszynie ul. Wyszogrodzka 23a, tel. 46 861 66 02 (lub osobiście w bibliotece).

Liczba miejsc ograniczona