Olbrzymia frekwencja, dużo radości, twórcza praca na warsztatach w bibliotece w Kamionie!

Wczorajsze warsztaty okazały się strzałem w dziesiątkę. Chętnych na stworzenie torby dla Mamy było aż tylu, że nasze torebkowe zapasy wyczerpały się całkowicie. Nasz zespół musiał wezwać posiłki przy tak dużej ilości dzieci. Dlatego bibliotekę w Kamionie odwiedził Przewodniczący Rady Gminy Sławomir Makowski, który również przygotował dla wszystkich słodkie niespodzianki oraz przecudowne Mamy. Torby w wykonaniu dzieci były przepiękne, techniki ich wykonania były bardzo różne, ale wszystkie miały wspólny mianownik, którym była miłość do Mamy. Bardzo dziękujemy każdemu, kto uczestniczył w warsztatach i pomagał w ich organizacji.
Z okazji Waszego Święta my również chcemy dzisiaj, Drogie Mamy, złożyć Wam życzenia. Niech Wasze twarze zawsze będą uśmiechnięte. Niech Wasze Święto trwa przez cały rok. Życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze, zdrowia, miłości, wiary i nadziei na każdy dzień.