Najlepsze lizaki są w Kamionie :)

To były cudowne i bardzo słodkie warsztaty.

Zespół w składzie Sekretarz Gminy Młodzieszyn Pani Anna Sobieraj, Koło Gospodyń Wiejskich „Kamionki” oraz dzieciaki uruchomił fabrykę słodkości.

Podczas tworzenia lizaków było mnóstwo radości, uśmiechów i zabawy, a efekt finalny okazał się przepyszny.

Nasza biblioteka nie boi się stwierdzić, że takie grono z powodzeniem może otworzyć swoją „manufakturę słodyczy”.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili naszą bibliotekę w Kamionie. Podziękowania kierujemy dla wszystkich, którzy stworzyli takie pyszności, ale i dla tych którzy później je degustowali.

To była bardzooooooooooo słodka chwila w naszej bibliotece.

#tydzieńbibliotek #Młodzieszyn #Kamion #mazowieckie #powiatsochaczewski #dzieci #biblioteka #słodycze #kołogospodyńwiejskich #lizaki #czekolada #kgw