Najlepsza kawa jest w Gminie Młodzieszyn, a dokładnie w naszej bibliotece.

Od teraz najlepsza kawa jest w Gminie Młodzieszyn, a dokładnie w naszej bibliotece.

„Salonik Prasowy w Młodzieszynie” oficjalnie otwarty. Dzisiaj nastąpiło symboliczne przecięcie wstęgi przez Wójt Gminy Młodzieszyn Panią Monika Katarzyna Pietrzyk, wieloletnią dyrektor biblioteki Panią Annę Walczak oraz dyrektora Daniel Kosmita Janiak. Kolejnymi ważnymi gośćmi byli czytelnicy z gminy Młodzieszyn, którym dziękujemy za przybycie.

Idea, która przyświeca temu miejscu jest taka, żeby każdy mógł przyjść, napić się pysznej kawy i przeczytać aktualną prasę.

Czasami warto zwolnić i chwilkę odpocząć, a świetnym miejscem do tego będzie „Salonik Prasowy w Młodzieszynie”. Już teraz zapraszamy wszystkich mieszkańców na przegląd prasy w towarzystwie świeżo zmielonej kawy, która będzie serwowana w naszej bibliotece.

#tydzieńbibliotek #Młodzieszyn #Kamion #mazowieckie #powiatsochaczewski #dzieci #biblioteka #prasa #gazeta #tusochaczew #esochaczew #expresssochaczewski