Mnóstwo radości, życzliwości i pyszności pojawiło się wczoraj w naszej bibliotece. Spotkanie młodzieszyńskich Seniorów jeszcze bardziej zbliżyło wszystkich do nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy.

W środę 13 kwietnia odbyło się spotkanie Młodzieszyńskiego Klubu Seniora. Wójt Gminy Młodzieszyn Pani Monika Pietrzyk przywitała wszystkich składając serdeczne życzenia z okazji zbliżających się świąt Wielkanocnych. Do życzeń przyłączyły się obecne na spotkaniu Sekretarz Gminy Młodzieszyn Pani Anna Sobieraj i Skarbnik Gminy Młodzieszyn Pani Małgorzata Zawadzka. Prawdziwie rodzinna atmosfera nastała z chwilą rozmów o przygotowaniach świątecznych i w trakcie składania życzeń świątecznych.

Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy pomóc w przygotowaniu spotkania i gościć Państwa w młodzieszyńskiej bibliotece.