Klub Seniora w Młodzieszynie na spotkaniu poetycko – wielkanocnym

W środę w Gminnej Bibliotece Publicznej w Młodzieszynie odbyło się kolejne spotkanie Młodzieszyńskiego Klubu Seniora. Jak twierdzą sami zainteresowani – ciężko było się rozstać. Miła atmosfera, warsztaty oraz rozmowy przy pysznej kawie mogłyby trwać w nieskończoność.

Naszych Seniorów odwiedzili Sekretarz Gminy Młodzieszyn Pani Anna Sobieraj,  Sochaczewscy Poeci ze Stowarzyszenia Sochaczewskie Wieczory Literackie „Atut” oraz Stowarzyszenia „Bohema”.
W murach biblioteki zrobiło się bardzo poetycko, a czas, jakby się zatrzymał. Po literackich uniesieniach odbyły się warsztaty z wyplatania palemek wielkanocnych. Oczywiście Nasi Seniorzy nie poprzestali na małych palemkach i wspólnymi siłami stworzyli ponad 3 metrową palmę! Będzie ją można podziwiać w kościele w Niedzielę Palmową.
Zaś przy okazji zapoznawania się z „nowymi technologiami” udało się nagrać pierwszy filmik na Tik Toka, który już robi furorę w internecie.
Coś czujemy, że to nie koniec niespodzianek i cała grupa zaskoczy nas nie jeden raz swoimi pomysłami 🙂 Bardzo miłym urozmaiceniem przyjemnego spotkania były słodkości, ulubiona herbata i pyszna kawa. Dziękujemy wszystkim za obecność, naszym gościom oraz Seniorom. Bardzo miło obserwuje się Wasze zaangażowanie i chęć integracji.

Już teraz zapraszamy na kolejne świąteczne spotkanie, które odbędzie się w środę 13 kwietnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *