Podsumowanie wakacji w Bibliotece.

Wakacje i po wakacjach….
Czas na podsumowanie  najważniejszych wydarzeń, które miały miejsce  w okresie wakacji w Gminnej Bibliotece Publicznej w Młodzieszynie. Pobyt dzieci  w bibliotece okazał się atrakcyjnym sposobem na spędzenie wolnego czasu.  Uczestnicy letnich spotkań brali udział w zajęciach  związanych z książką. Dzieci rozwijały zdolności plastyczne wykonując  ilustracje do czytanych tekstów oraz malowanki i prace plastyczne z wykorzystaniem różnych technik ( np. farby, plastelina, kredki i inne materiały). Wytężali umysły przy rozwiązywaniu zagadek, labiryntów itp. Był również czas na edukacyjne gry  planszowe, puzzle oraz kalambury.

W Filii Bibliotecznej w Kamionie odbywały się wakacyjne warsztaty plastyczne p. h. Quilling  dla  dwóch grup wiekowych.  Uczestnicy zajęć mogli nauczyć się i opanować technikę Quillingu , wykazując się kreatywnością oraz pomysłowością.  Wszyscy w dobrej , wesołej atmosferze spędzili wakacyjny czas w bibliotece.

Wszystko odbyło się zgodnie z normami i w miarę możliwości przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności.

Zapraszamy do  naszych bibliotek , po nowe ciekawe książki !!!

Filia Biblioteczna w Kamionie