Zapraszamy!!! Nowości książkowe!

Serdecznie zapraszamy czytelników po nowości wydawnicze , które zostały zakupione ze środków Gminnej Biblioteki Publicznej w Młodzieszynie.  Wśród zakupionych książek są  dalsze losy znanych już bohaterów, oraz nowe propozycje cenionych pisarzy  (kryminały, sensacje oraz literatura obyczajowa ).

Miło nam pochwalić się Państwu, iż nasza Biblioteka po raz kolejny złożyła wniosek do Biblioteki Narodowej w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025” Priorytet 1- Poprawa oferty bibliotek publicznych kierunek interwencji 1.1. Zakup i zdalny dostęp do nowości wydawniczych ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Otrzymane środki pozwolą na wzbogacenie i odnowienie księgozbioru oraz zakup nowości wydawniczych.