Zaproszenie na wykład online pt. „Rodzinne Mazowsze Norwida” !

W imieniu Starostwa Powiatu Wyszkowskiego przekazujemy Państwu zaproszenie na wykład o Cyprianie Kamilu Norwidzie, który jest jednym z literackich patronów roku 2021 ! Warto poznać twórcę, który był odrzucony przez współczesnych, a zrozumiany dopiero przez następne pokolenia.
E.I. Trojanowska.
Poniżej treść wiadomości od pani Ewy Michalik z Wydziału Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Wyszkowie:
Starosta Powiatu Wyszkowskiego zaprasza na wykład pt. „Rodzinne Mazowsze Norwida”, organizowany w ramach Powiatowych Obchodów 200. Rocznicy urodzin Cypriana Norwida. Wykład poprowadzi uznana norwidolog, wybitna znawczyni biografii artysty – prof. Zofia Dambek – Giallelis, pracownik naukowy Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, towarzyszyć jej będzie Marzena Deluga, polonistka z I LO im. C.K. Norwida w Wyszkowie.

Wykład odbędzie się 29 kwietnia 2021 r. (czwartek) o godz. 18.00 w formule online.

Link do transmisji będzie dostępny na stronie internetowej www.powiat-wyszkowski.pl oraz na profilu Powiatu Wyszkowskiego na Facebooku bezpośrednio przed rozpoczęciem wykładu.

Link do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/1741642412705534/

 

Osoby, które nie posiadają kont na portalu Facebook również będą mogły obejrzeć transmisję wykładu.

Współorganizatorem wydarzenia jest Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Wyszkowie, I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Wyszkowie oraz Fundacja Museion Norwid

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *