14.02 – Dzień Świętego Walentego!

Zapraszamy do biblioteki po książki o miłości. Specjalnie z okazji święta zakochanych przygotowaliśmy dla was wystawę najpiękniejszych powieści.

Jeśli na co dzień wątki romantyczne nas drażnią i zamiast nich wybieramy lekturę psychologiczną, sensacyjną lub z dreszczykiem, czasami warto sięgnąć po coś pięknego z miłością i namiętnością  szczególnie w Dzień Świętego Walentego.

Każda osoba, która w tych dniach odwiedzi Bibliotekę otrzyma w prezencie walentynkowy upominek – słodkie serduszko i …..

„ Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć                                                                          tę miłość  w ręce i przenieść ją  przez całe życie „

–  Konstanty Ildefons Gałczyński