Konkurs ” ŚWIĄTECZNY ANIOŁ” rozstrzygnięty!

17 grudnia 2020r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu bożonarodzeniowego p. h. „ ŚWIĄTECZNY ANIOŁ „  organizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Młodzieszynie.  Konkurs polegał na wykonaniu wspólnie z dziadkami lub rodzicami pracy przestrzennej  bożonarodzeniowego Anioła. Nieodłącznym elementem kompozycji miała być książeczka  ( karteczka ) z dedykacją skierowaną do bliskiej osoby np.  anioł dla zapracowanych, anioł dla zaspanych… itp.

Celem konkursu było rozwijanie kreatywności dzieci, stworzenie możliwości prezentacji własnych prac, kultywowanie tradycji świątecznych, integracja międzypokoleniowa.

Konkurs kierowany był do wszystkich mieszkańców Gminy Młodzieszyn.  Wpłynęło 10 prześlicznych „ Świątecznych Aniołów „.                                                                                          Przed komisją konkursową w składzie :  Maria Jarka, Małgorzata Hetman, Katarzyna Jasińska stanęło nie wielkie wyzwanie, aby wśród tak pięknych, różnorodnych prac, wytypować zwycięzców. Komisja oceniając prace brała pod uwagę:  pomysłowość, oryginalność, walory artystyczne, wykorzystanie różnorodnych technik plastycznych oraz ogólne wrażenie estetyczne.

Nagrodzeni laureaci konkursu:

I miejsce –  Jakub Brzózka

II miejsce  – Szymon Wiśniewski

III miejsce  –  Maria Ciura

Wyróżnienia –  Sara Ślusarczyk oraz Ksawery Maślanka.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy zwycięzcom.

Wszystkich biorących udział w konkursie zapraszamy po nagrody i dyplomy, które można odebrać od 21 grudnia br. w siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej w  Młodzieszynie codziennie w godzinach pracy biblioteki ( poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godz. 8.00 – 16.00 , środa 8.00 – 18.00 )

Anioły można oglądać od 20 grudnia w naszym parafialnym kościele.

Życzymy zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym 2021 Roku.