Oddajmy głos na Gminę Młodzieszyn w projekcie „Pod biało-czerwoną”

Oddajmy głos na Gminę Młodzieszyn w projekcie „Pod biało-czerwoną”

Projekt „Pod biało-czerwoną” zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. Inicjatywa zakupu masztu i flagi zależeć będzie od mieszkańców.

Aby wziąć udział w akcji, należy zebrać odpowiednią (szczegóły w regulaminie) liczbę głosów poparcia online (link poniżej). Głos poparcia dla inicjatywy zakupu masztu i umieszczonej na nim flagi, która będzie dumnie eksponowana w centralnym miejscu gminy, mogą oddawać jej mieszkańcy.

Gmina Młodzieszyn z przyjemnością włącza się do tej inicjatywy ?

Co należy zrobić?
? klikamy ODDAJ GŁOS POPARCIA pod linkiem
https://bialoczerwona.www.gov.pl/
? w polu gmina wybieramy Gminę Młodzieszyn
? w polu lidera wpisujemy Monika Pietrzyk

„Pod biało-czerwoną” to projekt, który ma zjednoczyć nasz kraj i jego mieszkańców. Nie tylko uhonoruje Poległych za wolność i niepodległość naszej Ojczyzny, ale także zachęci do patriotycznych postaw i dumy z bycia Polakami.

Termin oddawania głosów mija 11.11.2020 r. Zachęcamy do licznego głosowania, gdyż w trzech gminach, które osiągną największą procentowo liczbę głosów w stosunku do liczby mieszkańców gminy, Rząd przewiduje udział Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego w uroczystości zawieszenia flagi na maszcie.

Razem możemy wiele! Zachęcamy do głosowania ?

Szczegóły: https://www.gov.pl/web/bialoczerwona/opis-i-cel-projektu/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *