Uwaga!!! Zmiany w bibliotece

Drodzy czytelnicy,

Informujemy, że od 15 czerwca w Gminnej Bibliotece Publicznej w Młodzieszynie nastąpiło ponowne otwarcie wolnego dostępu do księgozbioru. Czytelnicy mogą samodzielnie wybrać książki, jednak ze względu na Państwa bezpieczeństwo odbywa się to na zasadach zgodnych z rekomendacją Biblioteki Narodowej oraz Państwowego Inspektora Sanitarnego.

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi zasadami:

• Bibliotekarze – pracownicy wykonują swoją pracę przy odpowiednim zabezpieczeniu i zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa.
  • Wszystkie zwracane książki obowiązkowo przechodzą kwarantannę ( 4 dni ) w wyznaczonym miejscu, aby zapewnić większe bezpieczeństwo naszym Czytelnikom.
  • Obowiązuje noszenie maseczki lub innej osłony ust i nosa.
  • Przed skorzystaniem z księgozbioru przez Czytelnika należy obowiązkowo zdezynfekować ręce lub posiadać własne rękawiczki ochronne.
  • Należy zachować bezpieczną odległość od innych osób przebywających w pomieszczeniach biblioteki.
  • Nadal rekomendujemy telefoniczne ( 46 ) 861 66 02 lub e-mailowe: biblioteka-mlodzieszyn@o2.pl zamawianie książek. Można także przygotować spis książek na kartce.