Ferie w F B w Kamionie

12593956_726355077466712_6462083638297342245_o
Ferie zimowe 2016 w Filii Bibliotecznej w Kamionie
Filia Biblioteczna w Kamionie w tym roku również w czasie ferii zimowych nie zapomniała o najmłodszych czytelnikach. Specjalnie dla nich na okres zimowego odpoczynku przygotowała różnorodne zajęcia. Pierwsze dwa dni pozwoliły nam wspólnie się poznać, poprzez wykonanie grupowych prac: „Zwierzęta w zoo” oraz ” Postacie z bajek ” techniką wyklejania z plasteliny                   i malowanie akwarelą i kredkami. Młodzi uczestnicy warsztatów okazali się bardzo kreatywni. Dla niektórych małych dzieci był to pierwszy kontakt z biblioteką.                                                                   Dzieci i młodzież chętnie korzystała również ze stanowisk komputerowych z dostępem do Internetu, a w oczekiwaniu na swoją „kolej” grała w dostępne w bibliotece gry planszowe oraz bilard.

G. Szymańska