Ferie w bibliotece !

Gminna Biblioteka Publiczna w Młodzieszynie informuje, że w okresie ferii zimowych będzie działał w naszej placówce KĄCIK ZABAW. Zapraszamy dzieci do spędzenia wolnego czasu wśród książek, gier planszowych, puzzli, klocków i kolorowanek. Doskonałą zabawą będzie też rozwiązywanie rebusów, krzyżówek i zagadek literackich. Ponadto będzie można wykazać się kreatywnością i wykonać oryginalne prace plastyczne według własnych pomysłów lub proponowanych przez bibliotekarza. Prace będą tworzone dowolną techniką, np.: rysowanie, malowanie farbami, malowanie na szkle, wyklejanie z papieru, lepienie z plasteliny, kolaż itd.
W godzinach pracy biblioteki można także korzystać ze stanowisk komputerowych z dostępem do Internetu. Zajęcia biblioteczne pozwolą młodym czytelnikom w ciekawy i urozmaicony sposób spędzić ferie. Każdy znajdzie coś dla siebie i w atrakcyjny sposób spędzi czas.
Na zakończenie ferii przygotowaliśmy warsztaty tkackie prowadzone przez Danutę Obarę ze Skarżyska-Kamiennej– tkaczkę z Tkactwa Świętokrzyskiego, nieistniejącej już tkalni w Bodzentynie. Pani Danuta zademonstruje proces tkania na starym, domowym krośnie, następnie uczestnicy warsztatów będą mogli samodzielnie wykonać tą metodą zakładkę do książki i etui na telefon. Niestety na warsztatach mamy ograniczoną liczbę miejsc, dlatego obowiązują zapisy: w bibliotece przy ul. Wyszogrodzkiej 23 A, lub pod nr tel.: 46 861 66 02. Spotkanie odbędzie się 12 lutego
w godzinach 10.00-15.00.

Serdecznie zapraszamy!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *