Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego.

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego w Gminnej Bibliotece Publicznej w Młodzieszynie p. h. „ Okładka mojej ulubionej książki „.

W miesiącu wrześniu 2020 roku Gminna Biblioteka Publiczna w Młodzieszynie wraz z Filią w Kamionie  organizowała konkurs plastyczny pt.: „Okładka mojej ulubionej książki”. Konkurs adresowany był do dzieci w dwóch grupach wiekowych: 5 – 9 lat i 10 -14 lat.. Na konkurs wpłynęło 31 prac  wykonanych w wielu technikach plastycznych,  każda inna, a wszystkie – piękne. Oceny prac w dniu 05 października   dokonała Komisja Konkursowa w składzie: P. Anna Pałys, P. Monika Dybiec oraz P. Ewa Trojanowska. Zgodnie z zasadami konkursu Komisja brała pod uwagę: samodzielność, ogólne wrażenia artystyczne, wkład pracy, dobór i wykorzystanie materiałów, estetykę wykonania, kolorystykę, oryginalny pomysł.  Bardzo trudno było wybrać te najpiękniejsze i najciekawsze.  Po burzliwych naradach, kierując się zasadami regulaminowymi Komisja wyłoniła zwycięzców.

Oto laureaci konkursu:

– w kategorii wiekowej – 5 -9 lat:

I miejsce:       Wiktoria  Makowska,

II miejsce:       Filip Pasiński,

III miejsce        Bartosz Kożuchowski

Wyróżnienia:  Sara Ślusarczyk,

Julia Kiełbasińska,

Maria Ciura

– w kategorii wiekowej 10 -14 lat:

I miejsce:       Julia Gaik,

II miejsce:       Szymon Wiśniewski,

III miejsce:       Dawid Pasiński

Wyróżnienie:  Jakub Szymański

Zwycięzcy konkursu otrzymają  dyplomy oraz nagrody rzeczowe , pozostali uczestnicy dyplomy i nagrody pocieszenia.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz opiekunom, za poświęcony czas oraz  włożoną pracę.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zapraszamy po odbiór nagród do naszych placówek  bibliotecznych od dnia 12.10.2020r.