Uwaga! Biblioteka 19 – 30.08.2019r. nieczynna.

W związku z zaplanowaną inwentaryzacją księgozbioru ( czyli skontrum) Gminna Biblioteka Publiczna w Młodzieszynie będzie nieczynna w dniach 19 sierpnia – 30 sierpnia 2019r. Przeprowadzenie skontrum zbiorów bibliotecznych wynika z Ustawy o bibliotekach i Rozporządzenia Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w sprawie sposobu ewidencji materiałów bibliotecznych. Skontrum zostanie przeprowadzone we współpracy z instruktorem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sochaczewie, pełniącej zadania biblioteki powiatowej.

Czytelników przepraszamy za utrudnienia w korzystaniu z biblioteki i prosimy o wcześniejsze zaopatrzenie się w książki.