Wyjazd do teatru

Zapraszamy na wyjazdy do Teatru, do Łodzi organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Młodzieszynie.

Dwa wyjazdy do TEATRU POWSZECHNEGO w Łodzi:

3 listopada (piątek) godz. 19.00 „Żona potrzebna od zaraz” cena: 70 zł
(autokar bezpłatny – wyjazd ok. 17.00)
Rezerwacja biletu pod numerem: 501 513 934. Płatność do 2 dni od rezerwacji, nie dłużej jednak niż do 11 października.

Na stronie teatru możemy przeczytać m.in.:

„Jim Watt młody, przystojny i spełniony zawodowy londyńczyk mieszka ze swoją dziewczyną Helen. Wydaje się, że jego życie uczuciowe i zawodowe są poukładane. Właśnie otwiera się przed nim perspektywa awansu, jednak jego finalizacja zależeć będzie od kolacji z Billem McGregorem – prezesem spółki, do której należy londyńska firma. Aby wkupić się w łaski prezesa, Jim ucieka się do pewnej mistyfikacji…”

Więcej na stronie: http://powszechny.pl/pl/teatr/spektakle/zona-potrzebna-od-zaraz/