Święto Flagi Rzeczypospolitej Polskiej w Naszej bibliotece

Dzisiaj odbyły się bezpłatne warsztaty dla dzieci w których wspólnie porozmawialiśmy o symbolach narodowych, zaśpiewaliśmy hymn państwowy, ułożyliśmy największą flagę polski z książek, stworzyliśmy własne flagi.

Nasz korowód „biało-czerwony” odwiedził Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Młodzieszynie, Urząd Gminy Młodzieszyn w którym wszystkich uczestników przywitała Sekretarz Gminy Młodzieszyn Pani Anna Sobieraj, Pocztę Polską oraz pobliskie sklepy. Dzieciaki, każdemu wręczyły wykonane własnoręcznie flagi oraz balony w barwach narodowych.

Następnie zapaliliśmy światełka pamięci pod pomnikiem upamiętniającym „Żołnierzy Wojska Polskiego poległych w walce o wolność i niepodległość Ojczyzny w latach 1939-1945”, znajdującego się przed budynkiem Urzędu Gminy Młodzieszyn.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia obszernej foto relacji z dzisiejszych biało-czerwonych warsztatów.

#2maja #ŚwiętoFlagi #białoczerwona #Młodzieszyn #Kamion #biblioteka #warsztaty #dzieci #flaga #Polska #majówka