Program „Mała książka – wielki człowiek” niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych mieszkańców naszej gminy. W ostatnim czasie do grona bibliotecznych czytelników dołączyli kolejni mali miłośnicy książek, którzy rozpoczęli swoją przygodę z biblioteką i światem literatury.
Cieszymy się, że możemy towarzyszyć dzieciom w odkrywaniu książek, rozwijaniu wyobraźni oraz budowaniu czytelniczych pasji już od najmłodszych lat.
Gratulujemy również uczestnikom, którzy pomyślnie ukończyli projekt, i życzymy wszystkim wielu kolejnych fascynujących spotkań z książką.
Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do biblioteki!








