NARODOWE CZYTANIE 2024

📖NARODOWE CZYTANIE 2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣
Wójt Gminy Młodzieszyn 📣Pani Monika Katarzyna Pietrzyk👩🏻‍🦰wraz z 📚Gminną Biblioteką Publiczną 🏢 oraz Gminny Ośrodek Kultury w Młodzieszynie 🏫 zapraszają 😉do udziału w akcji Narodowego Czytania 🗣️📘.
Już we wtorek, 23 października 2024 roku od godz. 9:00 będzie można usłyszeć 🔉fragmenty „Kordiana” Juliusza Słowackiego 👤. W wydarzeniu zapowiedzieli 😁uczniowie 👧🏼👦🏻ze Szkoły Podstawowej w Młodzieszynie, przygotowani przez Pana Janusza Wlazło –👨‍🏫nauczyciela języka polskiego 👍🏼 oraz uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. płk Ludwika Głowackiego w Janowie. Podczas akcji 😙będzie możliwość odbicia 😋Pieczęci Prezydenckiej Narodowego Czytania 2024 🇵🇱 na przyniesionych 🫳🏼egzemplarzach „Kordiana” 📖. W programie przewidziany jest także słodki poczęstunek 🍰oraz tort 🎂 okolicznościowy.
Serdecznie 🥰zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji Narodowego Czytania 📚🔖.
📅 23 października 2024 r., ⏰ godz. 9:00 📍Gminny Ośrodek Kultury w Młodzieszynie, ul. Wyszogrodzka 25