Nowości od Wydawnictwa [ze słownikiem]

Nasza biblioteka otrzymała kilka 😌unikalnych publikacji obcojęzycznych 😉z podręcznym słownikiem 🔡na marginesie prosto od Readings.World Publishing. Dzięki ich wyjątkowym książkom 📕 , każdy z Was, nawet słabo znający 🤗język obcy, będzie mógł z przyjemnością doskonalić 😊swoje umiejętności 😊językowe.
W ramach 🤓współpracy, Wydawnictwo [ze słownikiem] przekazało nam kilka bezpłatnych 😍egzemplarzy swoich książek. Jesteśmy niezwykle wdzięczni 🙌🏼za ten wspaniały gest! Nowe publikacje 😉wzbogacą naszą kolekcję i pozwolą Wam na odkrywanie 😋nowych literackich światów z dodatkowym wsparciem językowym 🤩. Dziękujemy 😍!
Zachęcamy 🤗do odwiedzenia naszej biblioteki📖 i zapoznania się z nowościami 😅! Mamy nadzieję, że te książki 🥰staną się dla Was nie tylko źródłem wiedzy, ale również inspiracją 😌do nauki języków obcych 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿.
Poniżej zamieszczamy link 🔗 do strony wydawnictwa 😇i zachęcamy do zapoznania się z ich ofertą 📚.