NOC BIBLIOTEK 2024

🌙✨Wejdź do Krainy Czarów podczas Nocy Bibliotek!✨🌙
Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Katarzyna Pietrzyk, Gminny Ośrodek Kultury w Młodzieszynie, Filia Biblioteczna w Kamionie oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Młodzieszynie serdecznie 🥰zapraszają na NOC BIBLIOTEK 2024 🌛.
Czy zastanawiałeś się 🤔kiedyś, co by się stało, gdybyś podążył za Białym Królikiem 🐇? A może marzysz o herbatce 🍵z Szalonym Kapelusznikiem 🎩? Teraz masz okazję, by spełnić te magiczne 🪄marzenia! Zapraszamy na niezwykłą, czarodziejską 🤩przygodę pełną niespodzianek, gier 🃏i wspaniałych smaków 😎.
PROGRAM:
🕒 16:00 – 18:00
🍵 Herbatka u Szalonego Kapelusznika
Rozsiądź się przy magicznym 🤗stole i skosztuj niesamowitych napojów – uważaj jednak na filiżanki ☕️, które mogą zaskoczyć!
🕒 16:00 – 16:30
🐰 W poszukiwaniu Białego Królika
Zanurz się 😍w Krainie Czarów i spróbuj odnaleźć Białego Królika, zanim zniknie 😶‍🌫️w swoim tajemniczym🤫 tunelu!
🕒 16:30 – 17:00
🏃‍♀️ Filiżankowy Wyścig
Kto najszybciej dotrze 🫡na metę, nie strącając magicznych filiżanek 🤓? Przygotujcie się na prawdziwie szalone 🏁zawody!
🕒 17:00 – 18:00
🍬 Cukierkowa Uczta Alicji 🐇🃏przygotowana przez Klub Seniora 🧓🏻
Czas na słodką 🎂🍦ucztę! Alicja zaprasza do stołu pełnego słodkości i niespodzianek 🎀.
🕒 17:00 – 18:00
🎨 Magiczne Przemiany: Tatuaże 🪞i Makijaże oraz Szalone Rozgrywki 🤪Krainy Czarów
Przemień się w swojego ulubionego 😎bohatera! Tatuaże, makijaże 💄i magiczne zabawy czekają na każdego, kto ma odwagę 😌!
🕒 18:00 – 19:00
♻️ Eko torby z Krainy Czarów 😎oraz torty 🎂dla Królowej Kier
Zrób coś wyjątkowego! Stwórz swoją ekologiczną torbę inspirowaną Krainą Czarów, a potem przygotuj papierowy tort 😚godny Królowej Kier ♥️!
🕒 19:00 – 20:00
🎥 Magiczny seans filmowy
Zanurz się w magii kina 🎞️i odkryj niesamowite opowieści podczas tajemniczego 🤫seansu filmowego!
🕒 20:00 – 20:30
🍽️ Kolacja u Królowej Kier ❤️przygotowana przez KGW Harde Babki
Czy odważysz się usiąść 🪑przy stole Królowej Kier? Czeka Cię nie tylko wspaniała 🤗uczta, ale i niezapomniane emocje 💥!
🕒 20:30 – 21:00
🍋 Tworzymy zaczarowane lemoniady
Dodaj odrobinę magii do swojego napoju 🧃! Wspólnie stworzymy najpyszniejsze 😊, czarujące lemoniady.
🕒 21:00 – 23:00
👑 Bal u Królowej Kier
Przebierz się 👗za swoją ulubioną postać z Krainy Czarów 🐇i weź udział w pokazie mody. Pobaw się 😇z nami w box challenge, tańcz z balonami🎈 i maluj róże oraz filiżanki 🌹.
Nie przegap tej magicznej ✨okazji, aby przenieść się do świata fantazji 🥰! Czeka na Ciebie mnóstwo atrakcji 🙌🏼, smakołyków, a także zabaw, które pozostaną w pamięci 🧠na długo.
📅 11 października 2024 r. w Młodzieszynie ul. Wyszogrodzka 23a i 25 od 1️⃣6️⃣:0️⃣0️⃣ do 2️⃣3️⃣:0️⃣0️⃣ – czeka na Was niezwykła Noc Bibliotek!
🃏✨ Niech magia będzie z Wami przez całą Noc Bibliotek! ✨🃏 Noc Bibliotek