Podwodny świat!

Podwodny świat 🐠!
Dzisiaj odbyły się ostatnie wakacyjne ⛱️warsztaty w naszej bibliotece 📚, podczas których wykonaliśmy morskie 🦑🐙🐋stworzenia z papierowych talerzyków 😍! Dzieci z ogromnym zaangażowaniem 😁tworzyły kolorowe rybki 🐠, meduzy, rekiny 🦈, żółwie 🐢, a nawet kraby 🦀. Do wykonania morskich stworzeń 😊potrzebowaliśmy kolorowych mazaków 🖊️, bibuły✨, papieru, kleju, nożyczek ✂️ a także papierowych talerzyków 🍽️.
Po wykonaniu pięknych 😁prac zagraliśmy w bierki oraz pobawiliśmy się klockami 🪁🪀.
Na zakończenie przygotowaliśmy 😊dla dzieci pamiątkowe dyplomy 🔖oraz drobne upominki, które wręczyliśmy ☺️wszystkim uczestnikom. Dla trójki 😊dzieci, którzy uczestniczyli 😎w prawie każdych zajęciach przygotowaliśmy nieco większe nagrody 🎁. Dziękujemy wszystkim 👧🏼 za udział, kreatywność 🤩i uśmiechy, które wypełniały naszą bibliotekę 🤗przez całe wakacje 💖.
Serdecznie dziękujemy 🤗za pomoc w organizacji wakacyjnych 🏖️zajęć Pani Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Katarzyna Pietrzyk.
👉🏼A już jutro o godzinie 1️⃣2️⃣:0️⃣0️⃣ zapraszamy do Gminny Ośrodek Kultury w Młodzieszynie na Kinder Party 🪩,którym zakończymy wspaniałe wakacje 🏝️ w Gminie Młodzieszyn 😊.