Pojemniki i ozdoby na długopisy

Dzisiaj w naszej bibliotece 📖odbyły się warsztaty ✂️ z wykonywania pojemników na długopisy 🖊️! Wykorzystaliśmy opakowania po chipsach🍿 i zamieniliśmy je w piękne 😎pudełka na długopisy i ołówki ✏️🖍️. Dzieci ozdabiały 😙swoje pudełka metodą quillingu, tworząc kolorowe 🥰wzory.
To jednak nie wszystko 😎! Wykonaliśmy również niepowtarzalne 😜ozdoby na ołówki, które z pewnością 😋przydadzą się w nadchodzącym roku szkolnym 🏫👩🏼‍🏫. Była to doskonała okazja do rozwijania kreatywności 😇oraz nauki o ekologii ♻️i ponownym wykorzystaniu materiałów 😉.
Atmosfera była pełna radości 🤪i zaangażowania, a efekty pracy dzieci 🧒🏼 były naprawdę imponujące. Dziękujemy wszystkim uczestnikom 😚za wspólną zabawę i serdecznie zapraszamy na kolejne warsztaty w naszej bibliotece już jutro w godzinach 1️⃣0️⃣:0️⃣0️⃣1️⃣2️⃣:0️⃣0️⃣! 🌟
Dziękujemy 😊Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Katarzyna Pietrzyk za wsparcie podczas ⛱️wakacyjnych zajęć dla dzieci 🧒🏼.