ZAPRASZAMY NA XXIII OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ CZYTANIA DZIECIOM

📚🌟 XXIII OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ CZYTANIA DZIECIOM 🌟📚
Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Katarzyna Pietrzyk, Gminna Biblioteka Publiczna w Młodzieszynie oraz Filia Biblioteczna w Kamionie serdecznie 😇zapraszają na wyjątkowe wydarzenia, które odbędą się w dniach🙂 3-7 czerwca!
🔸 3.06 Poniedziałek😊
Sygnałem do rozpoczęcia XXIII OTCD jest czytanie „Lokomotywy” 🚂Juliana Tuwima. Zachęcamy rodziców i dziadków do przeczytania tej zabawnej książki swoim 👧🏼pociechom.
🔸 4.06 Wtorek, 11:00
Czytamy książki📖 o porach roku, dniach tygodnia oraz kolorach podczas zajęć sensorycznych w Gminny Ośrodek Kultury w Młodzieszynie.
🔸 5.06 Środa, 9:30
Porozmawiajmy 📣o książkach! Odwiedzamy najmłodsze dzieci w Szkoła Podstawowa im. gen. bryg Franciszka Włada w Kamionie.
🔸 6.06 Czwartek, 9:30
Porozmawiajmy o książkach 📖! Odwiedzamy najmłodsze dzieci w Szkoła Podstawowa im. gen. Stanisława Grzmota-Skotnickiego w Młodzieszynie.
🔸 7.06 Piątek, 9:30
Porozmawiajmy 😎o książkach! Odwiedzamy najmłodsze dzieci w Szkoła Podstawowa im. płk Ludwika Głowackiego w Janowie
Warsztaty literacko-plastyczne🖼️ „Z Leonem i Tygrysem rozmowy o sztuce, czyli kopiujemy znane obrazy”:
🕓 16:00-18:00 👉🏼GBP w Młodzieszynie
Podczas XXIII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom 📖😊będziemy czytać książki nagrodzone w konkursie literackim im. Astrid Lindgren: „Jak Ancymonek został Ancymonem 😸”, „Porozmawiajmy o sztuce, 🐯 ”, „Mała Wiedźma Bazylka”, „O smoczku, piekarzu i kosmicie bez stażu”.
Do zobaczenia! 📖🐯❤️