Dzień Matki w Młodzieszynie

🌸 Dziękujemy za wspólne świętowanie Dnia Matki 🌸
W piątek 2️⃣4️⃣ maja zorganizowaliśmy loteriadę dla wszystkich czytelniczek 📚, które są mamami. Wiele mam 😍oraz dzieci 🫂odwiedziło bibliotekę, aby wylosować coś dla swoich mam, i wielu z Was miało szczęście 🤗 podczas losowania nagród. Mamy nadzieję, że nasze upominki 🎁 sprawiły Wam wiele radości i wywołały uśmiech 🤩 na Waszych twarzach.
Chcielibyśmy również wyrazić naszą ogromną wdzięczność 🥰 za udział w warsztatach „Bukiet od serca 💝– kwiaty dla mamy”💐. Było nam niezmiernie miło obserwować, jak z zaangażowaniem tworzycie piękne 🙌🏼 bukiety, które potem mogliście podarować Waszym ukochanym mamom 🫂. Na warsztatach wspólnie wykonaliśmy żonkile 💐, goździki oraz tulipany 🌷z papieru i bibuły 🖌️.Wasza kreatywność i serce włożone w te prace były naprawdę inspirujące 😁.
Bardzo dziękujemy za odwiedziny oraz wsparcie😇 Pani Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Katarzyna Pietrzyk. Cieszymy się, że mogła być z nami i osobiście 💝 wziąć udział w naszej zabawie 💪🏼.