Konkurs Bożonarodzeniowy rozstrzygnięty

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

p.h. ,,Najładniejsza Ozdoba Bożonarodzeniowa”

W czasie okresu Świąt Bożego Narodzenia 2021 został zorganizowany konkurs  plastyczny  p.h.   „Najładniejsza Ozdoba Bożonarodzeniowa„. Organizatorami konkursu była Gminna Biblioteka Publiczna  w  Młodzieszynie i Filia Biblioteczna w Kamionie. Temat prac obejmował wykonanie dowolnej ozdoby choinkowej (np. bombka, stroik, lampion, mikołaj, łańcuch itp.).  Techniki i formy dowolne. Konkurs kierowany był do wszystkich dzieci z  Gminy Młodzieszyn.  Wpłynęło 13 prac. Przed komisją konkursową w składzie :  Marzena Cichy, Elżbieta Gołdych i Anna Walczak stanęło nie wielkie wyzwanie, aby wśród tak różnorodnych prac, wytypować zwycięzców. Komisja oceniając prace brała pod uwagę:  pomysłowość, oryginalność, walory artystyczne, wykorzystanie różnorodnych technik plastycznych oraz ogólne wrażenie estetyczne.

Nagrodzeni laureaci konkursu:

I  Kategoria od 6 – 9 lat

I miejsce – Ksawery Maślanka

II miejsce  – Antoni Ciura

III miejsce  –  Michał Grzelak

Wyróżnienie – Anna Budek

II  Kategoria od 10 – 13 lat

I miejsce  – Róża Rotbart

II miejsce  –  Zuzanna Walczak

III miejsce  –  Dawid Pasiński

Wyróżnienia  – Michał Skumiał

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

Zwycięzcom gratulujemy. Wystawa prac w Filii Bibliotecznej w Kamionie.

Zapraszamy po odbiór nagród do Filii Bibliotecznej w Kamionie od dnia 22.12.2021r w godzinach pracy biblioteki.