Rozstrzygnięcie konkursu – „Zimowy pejzaż”

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego w Filii Bibliotecznej w Kamionie p. h. „ Zimowy pejzaż”

W okresie Ferii Zimowych 2021 został zorganizowany w Filii Bibliotecznej w Kamionie konkurs plastyczny p .h. „Zimowy pejzaż’. Konkurs adresowany był do dzieci w dwóch grupach wiekowych: 6 – 9 lat i 10 -14 lat. Celem konkursu było dostrzeganie w krajobrazie zmian charakterystycznych dla zimy i piękna zimy oraz rozwijanie kreatywności wyobraźni dziecka. Na konkurs wpłynęło 20 prac wykonanych w wielu technikach plastycznych. 13 prac zostało wykonanych przez dzieci 6-9 lat oraz 7 prac wykonane przez dzieci 10-14 lat. Wszystkie prace wzbudziły zachwyt organizatorów, a ich autorzy zasługują na pochwałę i uznanie. Jednomyślnie wszystkie prace zostały nagrodzone dyplomem i nagrodą dla wszystkich dzieci, które brały udział w konkursie. Dziękujemy          i zapraszamy na ferie w przyszłym roku. Miejmy nadzieję, że nie będzie pandemii i spotkamy się na zajęciach w naszej bibliotece. Prace uczestników można oglądać w Filii na wystawie pokonkursowej.

St. Kustosz Grażyna Szymańska