Uwaga!!! Konkurs

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO

P.H.    ZIMOWY  PEJZAŻ„

1. Postanowienia ogólne:

Organizatorem konkursu jest Filia Biblioteczna w Kamionie , Kamion Poduchowny 5;                       Tel . 46/ 861 72 61  kom. 517 783 468  e-mail; biblioteka.kamion@op.pl

www.biblioteka.mlodzieszyn.pl

1. Cele konkursu:
    1. dostrzeganie w krajobrazie zmian charakterystycznych dla zimy;
    2. dostrzeganie piękna zimy;
    3. wzbogacenie wiedzy na temat zimy;
    4. promowanie działalności plastycznej jako formy ekspresji dziecka;
    5. kształtowanie wrażliwości estetycznej dzieci;
    6. rozwijanie kreatywności i wyobraźni dzieci;
    7. promowanie zainteresowań i talentów dzieci.
  2. Konkurs będzie trwać w okresie ferii zimowych od 04.01.2021 do 15.01.2021 r.
  3. Uczestnikami konkursu mogą być dzieci w wieku 6-9 lat; 10-13 lat z terenu Gminy Młodzieszyn.
  4. Prace należy dostarczyć do dnia 15.01.2021 r. do Filii Bibliotecznej w Kamionie,              46/ 861 72 61  kom. 517 783 468
  5. Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej pejzaż zimowy.
  6. Technika prac dowolna – rysunek, malunek, wyklejanka, itp. )
  7. Format dowolny.
  8. Narzędzia: pisaki, kredki, farby, kreda, bibuła, sztuczny śnieg oraz inne dostępne.
  9. Prace oceniane będą w dwóch kategoriach wiekowych: 6-9 lat ; 10-13 lat
  10. Prace uczestników nie będą zwracane. Można będzie oglądać w bibliotece podczas wystawy pokonkursowej.
  11. Wszystkie prace powinny zostać podpisane danymi autora: imię, nazwisko, wiek, klasa, telefon.
  12. Wszyscy uczestnicy o  wynikach konkursu zostaną powiadomieni telefonicznie.
  13. Przystąpienie do konkursu oznacza pełną akceptację powyższego regulaminu.
  14. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez organizatora danych osobowych uczestnika zgodnie z przepisami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
  15. Regulaminkonkursu dostępny na stronie biblioteki: biblioteka.mlodzieszyn.pl

KARTA ZGŁOSZENIA

KONKURS NA:  „ ZIMOWY PEJZAŻ„

( wypełnia uczestnik konkursu, a w przypadku niepełnoletnich rodzic/ opiekun prawny)

………………………………………………………………………………………………..

1. Imię i nazwisko oraz wiek uczestnika

………………………………………………………………………………………………

1. Aktualny telefon uczestnika lub opiekuna małoletniego dziecka

……………………………………………………………………………………………….

1. Miejsce, data i podpis uczestnika, w przypadku niepełnoletnich rodzica / opiekuna prawnego.

………………………………………………………………………………….

Miejscowość, data i podpis