Dzień Babci i Dzień Dziadka w Bibliotece.

Warsztaty w bibliotece z okazji Dnia Babci i Dziadka.

W dniu 18 stycznia br. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Młodzieszynie odbyły się warsztaty dla dzieci w wieku 6 – 9 lat – p h. „ Koszyczek kwiatów dla Babci i Dziadka ”.      Głównym celem spotkania było stworzenie wyjątkowych  prezentów dla babć i dziadków z okazji ich święta. Podczas zajęć dzieci wyczarowały z przygotowanych materiałów, po dwa przepiękne, kolorowe koszyczki, pełne kwiatów i ozdób.

Zajęcia przebiegały w miłej i wesołej atmosferze. Po wykonaniu prac wszyscy z ciekawością słuchali czytanych bajek np.: „Tupcio Chrupcio – wizyta u dziadków”. Samodzielnie wykonane dzieła, to najlepsze pomysły na prezent, a jednocześnie sposób, aby wyrazić wdzięczność za okazaną miłość i opiekę, którymi dziadkowie obdarzają swoje wnuki na co dzień. Na zakończenie warsztatów wszyscy obdarowani zostali słodyczami oraz książeczkami.