Gminny Dzień Pluszowego Misia 2019

25 listopada swoje święto obchodzi najmilszy, najprawdziwszy przyjaciel dzieci Pluszowy Miś. Już po raz kolejny w naszych szkołach wszystkie najmłodsze dzieci świętują dzień swoich ulubieńców. Z tej okazji dnia 29 listopada, Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk we współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną w Młodzieszynie zaprosili wszystkie przedszkolaki oraz uczniów zerówek szkół z terenu gminy na Gminny Dzień Pluszowego Misia, który odbył się o godz. 10.30 w Szkole Podstawowej w Młodzieszynie.  Świętowanie rozpoczęliśmy od wspaniałego przedstawienia w wykonaniu aktorów z Teatru Profilaktyki i Edukacji MASKA pt. „Miś Marcel i przyjaciele kłopotów mają wiele”. Nie zabrakło także czytania „misiowych” bajek.
Na zakończenie wszystkie dzieci zostały obdarowane pluszowymi misiami.
Ten dzień z pewnością przyniósł maluchom wiele radości i niezapomnianych wrażeń.