„Noc Bibliotek” w Filii Kamion

Gminna Biblioteka Publiczna w Młodzieszynie po raz pierwszy wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „ Noc Bibliotek” realizowanej  pod hasłem  „ Znajdźmy wspólny język „.  W sobotę 5 października  spotkaliśmy się w Filii bibliotecznej w Kamionie, aby o godz. 18.00 rozpocząć naszą zabawę. Pierwszą atrakcją nocy było wyświetlenie filmu familijnego  p.t. „ Ptyś i Bill” w reż.  A. Charlota i Franka Magniera, 2013. Następnie odbyły się zajęcia plastyczne. Dzieci wykonywały własnoręcznie – sowę z szyszek.  Tworzyły wspólnie plakat  z hasłem Nocy, umieszczając na nim własny podpis udziału w akcji. Dużym  powodzeniem cieszyło się szukanie skarbów ukrytych w bibliotece. Wszyscy uczestnicy  na zakończenie  zajęć otrzymali drobne upominki wraz z podziękowaniem za udział w „Nocy Bibliotek „. Przez cały wieczór towarzyszyła nam dobra zabawa  oraz słodki poczęstunek. Trzygodzinna Noc minęła niespodziewanie szybko. Dzieci niechętnie opuszczały gościnne progi naszej biblioteki. Za rok – kolejna Noc w bibliotece.