Dotacja MKiDN na zakup nowości w 2018r.

Z przyjemnością informujemy czytelników, iż tak jak w latach ubiegłych, w 2018 r.  Gminna Biblioteka Publiczna w Młodzieszynie otrzymała dotację na zakup nowości wydawniczych w kwocie 6.500,00 złotych.
Dotacja pochodzi ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Wieloletniego „ Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Priorytet 1 – Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych. Dofinansowanie zostało w całości przeznaczone na zakup książek do naszych placówek bibliotecznych. W ofercie znajdują się  nowości  dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Każdy czytelnik wśród tych książek znajdzie coś dla siebie na długie jesienno-zimowe wieczory.

Zapraszamy po nowości książkowe.